Altın ve Pırlanta Kaplamalı Caviar Apple Watch 6 Limit Edition Tanıtıldı!

Alican Kahramaner
Alican yazdı

Caviar, 4 özel modelden oluşan bir Apple Watch 6 Limited Edition koleksiyonunu tanıttı.

Apple Watch 6, iki ay önce oksijen doygunluk ölçeri, geliştirilmiş her zaman açık ekran ve güncellenmiş donanımı olan gelişmiş bir akıllı saat olarak sunuldu. Bu akıllı saat henüz sizin için yeterince lüks değil mi? Rus marka Caviar tarafından üretilen altın bir alternatifi satın alabilirsiniz!

Havyar, akıllı telefonlar ve akıllı saatler gibi mevcut akıllı cihazları değerli taşlar ve altın gibi en dayanıklı ve nadir malzemelerle süslemesi ve zenginleştirmesiyle bilinir. Apple ve Samsung ürünleri genellikle temel olarak kullanılır.

Caviar'ın özel Apple Watch 6'sı sınırlı sayıda gelir. 3.980 ABD Doları ile 45.080 ABD Doları arasında değişen dört model mevcuttur.

Altın ve Pırlanta Kaplamalı Caviar Apple Watch 6 Limit Edition
Altın ve Pırlanta Kaplamalı Caviar Apple Watch 6 Limit Edition

Altın ve Elmaslarla Apple Watch 6 Sınırlı Sürüm

En üst model olan "Altın Elmas" ile başlamak için. Bu akıllı saat, üzerine 109'dan daha az parlak elmasın yerleştirildiği 18 ayar altın saat kasasıyla donatılmıştır. Bu, dünyadaki en pahalı Apple Watch 6!

Saat kayışı da orijinalinden çok daha lüks, çünkü bu Caviar çikolata kahvesi rengine sahip nadir timsah derisi kullanıyordu. Saat kasasının arkasına benzersiz bir numara kazınmıştır. Bu modelin sadece 5 kopyası üretiliyor, bu nedenle aynı Saat ile biriyle tanışma şansınız bu durumda çok az.

Bu Caviar Saati, seçkin VIP sınıfı cihazları takdir edenler için yapılmıştır. Bir Caviar sözcüsü, bunun nihai güç, lüks ve yüksek statü sembolü olduğunu söyledi.

Altın ve Pırlanta Kaplamalı Caviar Apple Watch 6 Limit Edition
Altın ve Pırlanta Kaplamalı Caviar Apple Watch 6 Limit Edition

Titanyum saat kasalı Apple Watch 6 modelleri

Apple Watch 6 Altın Siyah, saate ekstra şık bir görünüm kazandıran altın titanyum vidalı titanyum kasaya sahiptir. Titanyum en dayanıklı ve en güçlü malzemelerden biridir ve bu akıllı saati düşmelere ve çarpmalara karşı dirençli kılar.

Bu modelde ayrıca siyah timsah derisinden bir saat kayışı da bulunuyor. Caviar 99 adet Altın Siyah model üretecek. Perakende fiyatı 4.420 ABD dolarıdır.

https://youtu.be/-7EDIG4TPZM

Tamamen siyah bir akıllı saat tercih edenler için Caviar, Apple Watch 6 Total Black'i tasarladı. Bu saat aynı zamanda timsah derisi kayışlı dayanıklı bir titanyum kasaya sahiptir.

Bu modelin 99 adedi de 3.980 USD fiyatla üretiliyor. Aynı fiyata Apple Watch 6 Titanium'dan da seçim yapabilirsiniz. Bu titanyum saatte altın titanyum ek ve koyu kahverengi timsah derisi kayış bulunur.

Apple Watch 6'ya göre daha ucuz bir alternatif mi arıyorsunuz? Önümüzdeki hafta Oppo Watch Hollanda'da piyasaya sürülecek. Tasarım ve işlevsellik açısından Apple Watch'a çok benzeyen, ancak başlangıç ​​fiyatı 250 € (41 mm) olan bir akıllı saat, Apple akıllı saatten önemli ölçüde daha ucuzdur.

Beğenebileceğiniz Diğer Yazılar