MagSafe ve MagSafe Kılıfları Sahiplerine Ulaştı!

Alican Kahramaner
Alican yazdı

Apple'ın yeni MagSafe şarj cihazı ve kılıfları beklenenden daha erken bazı müşterilere gelmeye başladı, ve aksesuarların görüntüleri Twitter'da su yüzüne çıkmaya başladı. Fotoğraflar gerçek dünya kullanımında ürünlere ilk bakış sağlıyor.

Yazım itibariyle, bazı MagSafe kılıfları amerika birleşik devletleri, Kanada ve Almanya gibi ülkelerdeki belirli Apple Store'larda da alım için kullanılabilir.

Filip Chudzinski, Apple Watch bant uygulaması Bandbreite geliştiricisi ve Apple Store odaklı Twitter hesabı Storetellereditörü , MagSafe şarj cihazı ve deep Navy Silikon Case iPhone 12 ve iPhone 12 Proiçin yüksek kaliteli görüntüleri bir dizi paylaştı.

MagSafe, hizalama ve verimlilik için optimize edilmiş mıknatıslarla ‌‌iPhone 12'deki şarj deneyimini iyileştirmek üzere ayarlandı ve teknoloji, mevcut Qi şarj matlarını hala destekliyor.

MagSafe ayrıca ‌‌iPhone 12‌‌'ye takılan yeni bir manyetik kasa ve aksesuar ekosistemi getiriyor. Buna, iPhone'un arkasına kolayca bağlanan yeni silikon, deri ve şeffaf kılıfların yanı sıra ayrı bir deri cüzdan aksesuarı dahildir. Belkin ve OtterBox'ın üçüncü taraf aksesuarları da duyuruldu.

Görüntüler, kasanın iç kısmında MagSafe'in mıknatıslarını içeren bir halkayı ortaya koyuyor ve Apple'ın yeni silikon kılıflarının ilk kez 'iPhone'un altını kapladığını doğruluyor.

MagSafe şarj cihazı, Apple'ın benzer Apple Watch şarj diskinde görülen cilalı metalin aksine, mat gümüş alüminyumdan yapılmış gibi görünüyor.

Beğenebileceğiniz Diğer Yazılar