iPhone 13 ile iPhone 12 Arasında Fark Olmayacak

Alican Kahramaner
Alican yazdı

Kuo bundan özel olarak bahsetmemiş olsa da, sonraki iPhone'lar neredeyse kesinlikle Apple'ın SoC'sinin geçici olarak A15 Bionic olarak bilinen yeni bir sürümü tarafından desteklenecek. Diğerleri de daha küçük bir ön çentik ve belki de 120Hz ekranlar beklediklerini söylediler, ancak kendimizden çok ileriye gitmeyelim.

Tanınmış Apple analisti Ming-Chi Kuo, yakın tarihli bir araştırma notunda, önümüzdeki yıl iPhone 13'ün, bazı önemli kamera iyileştirmelerine rağmen, mevcut nesil telefonla aynı dört model boyutunda gönderilmesini beklediğini söyledi.

MacRumors tarafından görülen araştırma notunda Kuo, iki üst düzey telefondaki ultra geniş kameraların otomatik odaklamalı altı elemanlı, f / 1.8 diyaframlı lenslere sahip olacağını söyledi. Buna karşılık, tüm iPhone 12 modellerinde sabit odaklı f / 2,4, beş bileşenli ultra geniş lens bulunur.

Kuo ayrıca Apple'ın gelecek yılki iPhone'larla her zamanki gibi faaliyete geçmesini bekliyor. Spesifik olarak, ürün açılışı ve lansmanı için geleneksel Eylül penceresine geri dönmeyi bekliyor. Yukarıda belirtilen yükseltilmiş kameralar, 5G'nin Eylül 2021'de daha yerleşik hale geleceği gerçeği gibi Apple'ın daha fazla birim satmasına yardımcı olacaktır.

Yeni iPhone 12 ailesine gelince, devam eden pandemi nedeniyle olağan 3. Çeyrek sonu penceresinden engellendikleri için tatil sonrasına kadar Apple için nasıl performans gösterdiklerine dair gerçekten bir fikrimiz olmayacak.

Beğenebileceğiniz Diğer Yazılar