iPhone 12 Pro Türkiye Fiyatları Sızdırıldı

Alican Kahramaner
Alican yazdı

Kaliforniyalı teknoloji devi Apple'ın dillere destan olan ve bir çok polemiğe sebep veren yeni telefon serisi iPhone 12, gerek kutu içeriği ile gerekse de tasarımı açısından bir çok eleştiriye maruz kaldı.

Kutu içeriğinden kulaklık ve adaptör çıkmaması ve tasarımı bir yana iPhone 12 serisinin en merak edilen ve tartışılan tarafı Türkiye'de fiyatı oldu. Bugün ise resmi olmayan bir kaynaktan iPhone 12 Pro Türkiye Fiyatını öğrendik.

iPhone 12 Pro modeli, tıpkı kendisinden önceki abisi iPhone 11 Pro gibi üç adet kameraya sahip ama kamera konusunda da büyük gelişmeleri elinde tutuyor. Peki tasarımı açısından iPhone 5 stiline geri dönen iPhone 12 Pro Türkiye Fiyatı Kaç TL?

iPhone 12 Pro Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Elimizde iPhone 12 Pro modelinin belirli varyantlarına göre Türkiye fiyatı mevcut fakat yine belirtmemiz gerekir ki bunları resmi bir kaynaktan elde etmedik.

  • iPhone 12 Pro 128GB - 14.999 Türk Lirası
  • iPhone 12 Pro 256GB - 15.999 Türk Lirası
  • iPhone 12 Pro 512GB - 17.999 Türk Lirası

iPhone 12 Pro modeli diğerlerine ek olarak depolama alanı seçeneklerinde 512 GB en yüksek depolama alanı seçeneğini barındırıyor ve gördüğünüz gibi iPhone 12 Pro Türkiye Fiyatları bu şekilde karşımızda duruyor ama dediğimiz gibi bu fiyat bilgileri herhangi bir biçimde resmi kaynaktan gelmedi.

Beğenebileceğiniz Diğer Yazılar