iPhone 12 Kutudan Çıkıyor!

Alican Kahramaner
Alican yazdı

İlk iPhone 12 kutu açılışı videoları bugün internete girmeye başladı. Bu videolar, Cuma günü piyasaya çıkmadan önce iPhone 12 gönderilerine erişimi olan çeşitli kaynaklardan geliyor ve yeni renk seçeneklerine ve daha fazlasına gerçek bir bakış sunuyorlar.

İlk video ilk olarak Twitter'da Duan Rui tarafından paylaşıldı ve grafit iPhone 12 Pro'nun kutusundan çıkarıldığını gösteriyor. Videoda, Apple'ın uzun yıllardır kullandığı plastik ekran koruyucuların aksine, yeni bir kağıt ekran koruyucunun yanında cihazın paslanmaz çelik tasarımını görebiliyorsunuz.

İşte Ben Geskin tarafından yüklenen videonun YouTube versiyonu

iPhone 12 Kutu Açılışı

https://youtu.be/8xi7Clmust0

İlk iPhone 12 siparişleri ön sipariş müşterileri için gönderilmeye başlandı, ancak bu siparişlerin hiçbirinin 23 Ekim Cuma gününden önce ulaşması muhtemel değil. Bu videolar büyük olasılıkla iPhone 12 gönderilerine erken erişimi olan perakendecilerdeki ve diğer satış noktalarındaki kişilerden geliyor. Basın mensuplarının bu hafta bir noktada olumlu eleştiriler almasını bekliyoruz.

Ek olarak belirtmek isteriz ki; Apple ve yetkili Apple satıcılarından tarafımıza yeni Apple ürünlerinin gönderilmesi durumunda A'dan Z'ye her detayı ile inceleyeceğimiz videolar ve yazılar paylaşacağımızı bilmenizi isteriz.

Beğenebileceğiniz Diğer Yazılar