iPhone 11 Teknik Özellikleri

Alican Kahramaner
Alican yazdı

Apple'ın 2019 yılında piyasaya sürdüğü ve en yenilikçi iPhone serisinden iPhone 11 modelinin teknik özellikleri neler? iPhone 11 bizlere neler sunuyor?

iPhone 11 Renk Seçenekleri

Çift kameraya sahip olan iPhone 11 modeli; Mor, Sarı, Yeşil, Siyah, Beyaz ve Product Red renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

iPhone 11 Kamera Özellikleri

iPhone 11 modelinde 12 MP Geniş ve 12 MP Ultra Geniş olmak üzere iki adet lens bulunuyor. 12 MP Geniş lensimiz; loş ışıkta üç kata kadar daha hızlı otomatik netleme için %100 Focus Pixels özelliğine sahip.

İkinci lensimiz ise daha iyi geniş fotoğraflar çekebilmek için; Kadraja dört kat daha geniş alan sığdıran bu kamera; manzara, seyahat, grup, geniş iç mekan ve aksiyon çekimleri için ideal.

Yeni Ultra Geniş kamera.

Büyük düşünün. Çünkü yeni Ultra Geniş kamera sayesinde kadraja dört kat daha geniş alan sığıyor. Göz alabildiğine uzanan nefes kesici manzaraları hayal edin. Bir müzik festivalinde sahnenin ve kalabalığın tamamını çekebildiğinizi. Ve tatil fotoğraflarınızda tüm aileyi kadraja alabildiğinizi. Uğruna binlerce kilometre yol gittiğiniz harika yerleri de tabii.

Gece Modu

Loş ışıkta çekilmiş fotoğraflarınız artık karanlık görünmek zorunda değil. Çünkü şimdi Gece modu var. Gece modu, otomatik olarak devreye girerek loş ışıkta çektiğiniz fotoğrafların bambaşka görünmesini sağlayan yeni bir özellik. Bu özellik sayesinde flaşa gerek kalmadan renkler daha doğal, fotoğraflar daha aydınlık.Gece modu kapalı

iPhone 11 Video Performansı

Akıllı telefon dünyasındaki en yüksek kaliteli videoyu çekin ve düzenleyin. iPhone 11’in tüm kameralarıyla saniyede 60 kare 4K video çekebiliyor ve muhteşem netlikte görüntüler elde edebiliyorsunuz. Kadraja dört kat daha geniş alan sığdıran Ultra Geniş kamera, köpeğinizin frizbiyi yakalama anı gibi aksiyon çekimleri için ideal. Diyelim ki çocuğunuzun piyano resitali gibi bir performansı kaydediyorsunuz. Görüntüyü yakınlaştırdığınızda ses de yakınlaşıyor. Ve şimdi videoları düzenlemek fotoğrafları düzenlemek kadar kolay.

Beğenebileceğiniz Diğer Yazılar