2021 Yılında iPhone SE Plus Gelebilir!

Alican Kahramaner
Alican yazdı

iPhone SE 2020 tanıtıldığı zaman büyük bir ilgi ve alaka almış oldu, ancak geçen yılki iPhone SE'nin en büyük hayal kırıklıklarından biri, günümüzün akıllı telefonu için çok küçük olan 4,7 inçlik bir ekrana sahip olmasıdır.

Ekran/kasa oranında çok fazla çerçeve sunuyordu ancak bu yıl, Apple'ın iPhone SE Plus adında daha büyük bir iPhone SE 2020'yi piyasaya sürmeyi planladığı ve bunun hakkında heyecan verici detayları öğrenmemiz gerektiği bildirildi.

iPhone SE Plus 2021 Olası Teknik Özellikleri

Yeni bir sızıntıya göre iPhone SE Plus 6.1 inçlik bir IPS ekrana sahip olacak ve gücünü Apple A14 Bionic işlemciden alacak. Akıllı telefon kamera konusunda 12MP ana kamera ve 7MP çözünürlüğünde özçekim kamerası kullanacak.

6 Portre Işığı efektleri, OIS (Optik Görüntü Sabitleme), Smart HDR 3, TouchID biyometrik güvenliği, Apple'ın iPhone SE Plus'a dahil ettiği söylenen harika özelliklerden bazıları. Akıllı telefon IP67 derecesine sahip olacak, yani toz ve kum gibi katı nesnelere karşı %100 koruma sağlayacak ve 15 cm ila 1 m su altında en az 30 dakika çalışması test edildi.

Akıllı telefonun 499 $ / 589 € 'ya mal olması bekleniyor ve üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak - Siyah, Kırmızı, Beyaz. Ve söylentilere inanılırsa, iPhone SE Plus 2021'in ikinci yarısında piyasaya sürülecek.

Beğenebileceğiniz Diğer Yazılar