Hamsterdam

Hamster Kung Fu

Bu dövüş oyununda bir çift sürpriz seni bekliyor. Bunlardan ilki Hamsterdam’daki dövüşlerin her şeyden önce ritim ve zamanlamayla ilgili olması.

İkincisi ve daha şaşırtıcı olanı ise, normalde evcil hayvan olarak beslenen küçük yaratıklarla savaşan bir hamsterı oynaman.

Hamsterdam kasabası, mafya babası çinçilya Marlo ve adamlarının eline geçmiş. Marlo’nun acımasız yardımcıları arasında takım elbiseli tavşanlar, sansarlar ve sıçanlar yer alıyor.

Oyuncular, dövüş sanatları ustası hamster Pimm’i kontrol ederek kombo yumruklar ve tekmelerle bu haşarat çetesine kafa tutuyor. Dövüşte ustalaşmak için kaydırma hareketlerinin zamanlamasını iyi yapmak ve ekrana tam doğru anda okunmak gerekiyor.

Başarılı olmanın yolu kombolar yapmak ve bu sayede daha fazla zarar vermekten geçiyor. Düşmanlar zorlaştıkça dövüşlerde uzmanlaşmak çok daha önemli oluyor. Çünkü kısa süre içinde rakiplerin zırhlar içinde ve tehlikeli silahlarla karşına çıkmaya başlıyor.

Düşmanları alt etmek ve tercihe bağlı görevlerin hepsini gerçekleştirmek, Pimm için daha iyi ekipman satın almana yarayan oyun içi para birimleri kazandırıyor.

Hamsterdam, oyuncuların tekrar tekrar oyuna dönmelerini isteten özelliklerle dolu. Her bölümde yüzleşeceğin elebaşları ve kazanabileceğin yıldızlar var. Uçan tekme atabilen en sert hamster olma fırsatı da cabası.