Urban VPN - 100% Ücretsiz VPN

Alican Kahramaner
Alican yazdı

Herkese selamlar, erişim kısıtlamaları veya anonim olarak sitelerde gezinmek istediğinizde VPN kullanmanız gerekmekte. Fakat çalışan veya hızlı VPN bulmak oldukça zor.

Hızlı ve Tamamen Anonim olan VPN'ler ise ücretli ve dolar kurundan dolayı her bütçeye uygun olamayabiliyor.

Urban VPN tamamen ücretsiz ve oldukça hızlı VPN bağlantısı sağlamakta.

Platform ve tarayıcı bağımsız olarak kurulum yapmanız oldukça basit. Urban VPN'i Google Chrome, Firefox, Edge gibi tarayıcılarınıza ekleyebilir veya Windows, Android, iPhone ve Mac cihazlarınıza yükleyerek tamamen ücretsiz olarak VPN bağlantıları yapabilirsiniz.

Urban VPN

Kullanımı oldukça basit olan Urban VPN, uygulama iki bölümden oluşuyor. Ekran'ın sol kısmında bağlatınız ile ilgili bilgleri basit bir şekilde gösterirken, sağ tarafında dünyanın bir çok ülkesindeki sunucularına bağlatı kurmanızı sağlayacak lokasyon bölümü bulunmakta.

Özellikle araştırma yapıyorsanız ve belirli bir ülke genelindeki google veya YouTube arama sonuçlarına bakmak istediğinizde hızlı ve anonim bir şekilde Urban VPN'i kullanarak ücretsiz bir şekilde araştırmanızı yapabilirsiniz.

Tabi ki aynı zamanda Türkiye hizmeti olmayan servisleri kullanmanız içinde yine Urban VPN ile kolay bir şekilde başka bir ülkeden giriş yapıyormuş gibi hizmeti kullanabilirsiniz.

Urban VPN Arayüz

Beğenebileceğiniz Diğer Yazılar