Apple Fitness Plus için 'Time to Walk' Özelliği Duyuruldu

Alican Kahramaner
Alican yazdı

Apple bugün, Fitness Plus aboneleri için Apple Watch'ta yeni bir sesli yürüme özelliği olan Time to Walk'u duyurdu. Bu özelliğin amacı, kullanıcıları daha sık yürümeye teşvik etmeyi hedefliyor. Time to Walk bölümünün her birinde kullanıcılar, düşünceli ve anlamlı hikayeleri, fotoğrafları ve müzikleri paylaşırken etkili kişilerle birlikte yürümeyi deneyimleyebilir.

Her Yürüme Zamanı bölümü, konuğun kişisel, yaşamı şekillendiren anlarına göre şekillenir ve öğrenilen dersleri, anlamlı anıları, kasıtlı ve minnettar düşünceleri, neşeyle dolu anları ve dışarıda yürürken veya diğer yerlerde yürürken kaydedilen diğer düşündürücü konuları içerir onlar için anlamlı.

Anlatım, Apple Watch'ta görünen ve konuğun paylaştığı ilgili anı güçlendirmek için mükemmel zamanlanmış fotoğraflar aracılığıyla hayat buluyor.

Konukların hikayelerinin ardından deneyim, misafirin onlara motivasyon ve ilham veren kısa bir şarkı listesi sunmasıyla genişler, böylece dinleyici her misafirle yakından bağlantılı bir film müziğine yürümeye devam edebilir.

Apple fitness plus ekranı
Apple fitness plus ekranı

Apple Fitness Plus fiyatı ve kullanıma açık olduğu ülkeler:

  • Apple Fitness + Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda, İngiltere ve ABD'de mevcuttur.
  • Apple Watch Series 3 veya daha yenisini satın alan müşteriler için üç aylık Apple Fitness + ve mevcut Apple Watch kullanıcıları için bir aylık Fitness + dahildir.
  • Fitness +, aylık 9,99 ABD Doları veya yıllık 79,99 ABD Doları (ABD) abonelik hizmeti olarak mevcuttur.

Beğenebileceğiniz Diğer Yazılar